Ультразвукові датчики рівня "SIGMA" призначені для безконтактного вимірювання рівня зрідженого газу пропан-бутан в горизонтально розташованих паливних газових балонах транспортних засобів.

 

ОСНОВНІ МОДИФІКАЦІЇ ДАТЧИКІВ SIGMA

 

1) SIGMA ULS

Пристрій призначений для власників персонального транспорту з встановленим ГБО. Датчик «SIGMA ULS» дозволяє стежити за кількістю палива в балоні в дорозі і при заправці на АГЗС. Це дає можливість відстежувати недоливи, контролювати критичний рівень палива в балоні і точніше визначати витрати палива транспортного засобу.

 

 

2) SIGMA ULV

В порівнянні з моделлю ULS модель ULV має новий компактний індикатор.

 

 

3) SIGMA ULM

Пристрій призначений для автопарків, які експлуатують транспорт зі встановленим ГБО. Датчик працює в складі системи GPS-моніторингу. Даний пристрій дозволяє контролювати обсяг заправки, зливу, залишок палива в балоні.

При роботі в складі системи GPS-моніторингу, дані про паливо передаються на центральний сервер і можуть бути переглянуті або в режимі реального часу, або у вигляді звітів за будь-який обраний інтервал часу. На підставі цих даних можна отримати звіти про витрати палива, кількість, місце та обсяг заправок.

Європейський сертифікат на ультрозвукові датчики "SIGMA" моделей ULXX-XXX

на відповідність Директиви 2014/30 / EU щодо електромагнітної сумісності.

Комплектація ультразвукового датчика Sigma

 

Руководство пользования Sigma
Утилита для датчика Sigma
Фото монтажа датчика Sigma
Фото монтажа датчика Sigma Руководство пользования Sigma

Керівництво користування
SIGMA

 

Фото монтажа
датчика
SIGMA

 

Драйвер
для RS-485
SIGMA

 

US 20 Install

 

 

Sigma Паспорт